Jumping-Fitness

Jumping zaměřený především na "spalování tuků". Lekce je vedena tak, aby se tepová frekvence pohybovala v rozmezí 70-80% průměrného maxima, kdy je energie získávána hlavně ze spalování uhlohydrátů.

 

Obvykle Vás čekají 2-3 písničky na zahřátí, následuje jedna pomalá na úvodní strečink, dále 40ti minutový blok písniček, v kterých se střídá jejich rychlost a mezi kterými jsou krátké pauzy na napití. Po tomto bloku většina instruktorů zapojuje 2-3 písničky na posilování bříška/hýždí/rukou a po posilování Vás čeká poslední pomalá písnička a to na závěrečné protažení, aby Vás po cvičení nic nebolelo :)

Proč jumping?

»

Zábavnou formou a bez složitých choreografií budete hubnout pod vedením vyškolených instruktorů za doprovodu motivující hudby!

»

Lekce je složena z malých dynamických poskoků, rychlých "sprintů" a balancování na pružném výpletu trampolínky, při kterém zapojíte svaly, které u jiného než balančního cvičení nezapojíte.

»

,,Ze zdravotního hlediska je cvičení na malých trampolínkách nejlepší cestou k oběhu lymfatické tekutiny." Praví o cvičení na malých trampolínách MUDr. Samuel West. Skákat na trampolínce je i doporučeno pacientům s rakovinou, po chemoterapii či s lymfatickým otokem. Skákáním na trampolínce posilujte celé tělo uvnitř i vně. Posilujte každý sval, orgán, tkáň i buňku. Pomáhá z těla odplavovat jedy a toxiny. I kůže bude hladká a bude vypadat přirozeně svěže.

»

Dalším pozitivním následkem aerobní činnosti je ztráta tuků díky tomu, že tělo čerpá energii ze zásobáren energií (tuků) v lidském těle, po té co spotřebuje všechnu neuloženou v podobě sacharidů (tj. cca po 40 minutách aerovní činnosti) tzn: HUBNEME.

»

Při Jumpingu respektive aerobní činnosti se jako součást tělního metabolismu zapojují sekreční žlázy a prostřednictvím potních žláz vylučují z těla přebytečné a škodlivé látky. Jinými slovy - pročisťujeme se přirozeným způsobem.

Nám nejpříjemnějším důsledkem cyklické činnosti je vyplavení endorfinů, které způsobí příjemný pocit uvolnění, pohody, štěstí a spokojenosti tzv. - EUFÓRIE.

Pro koho je jumping určen?

Pro každého! Nezáleží na věku, hmotnosti ani fyzické zdatnosti! Jumping nemá složitou choreografii – skáče se na místě, vychází z aerobiku a jeho jednoduchých cviků, proto se nemusíte učit žádné složité kombinace cviků, abyste s tímto krásným a energickým sportem mohli začít.

Instruktor udává tempo, mění choreografii a kombinuje cviky tak, aby se procvičilo celé tělo, a upozorňuje na správné držení těla.

ÚVOD

O NÁS

CENÍK

TRENÉŘI

NOVINKY

KONTAKT

PROVOZNÍ ŘÁD

JUMPING

Login

DEE GYM ©

vyrobilo GOTTHAT.WEBSITE