Menu

DeeGym Liberec 2019 0910_AnseDuPortier_z
Dne 29.11.2019 Jsme byli nuceni přerušit provoz fitness Centra Deegym Na adrese Kladenská 287/4 Liberec...

Stalo se tak úplně poprvé, kdy nebylo otevřeno celý den...jinak otevřeno 365/7 !

Důvodů je několik, ale hlavní důvod přerušení provozu a i ten nejzávažnější, je přerušování dodávek energií a vzhledem k okolnostem Vám nemůžeme sdělit podrobnější informace, "zatím". Ale posilovna bez tepla, vody a elektřiny fungovat nemůže. Musí stačit vysvětlení, že to není Naší vinnou, ani věc, co by jsme sami chtěli.

Možná jste viděli, jak se stále něco opravuje, mění, ale tím se hledalo řešení, jak dát tyto energie do provozu, aspoň částečně tak, že to nebude narušovat Vaše pohodlí.

Otázek je mnoho, odpovědi žádné. Zkusíme odpovědět ve stručnosti na ty nejpodstatnější. Po Liberci kolují různé informace.. My se Vám budeme snažit objasnit, co přesně se stalo a moc si vážíme Vaší podpory!

Citujeme jednoho z Vás "Krásný štědrý večer mnohokrát děkuji za objasnění některých otázek na které jsem se s kolegou ptali pouze vás ,protože nevěříme řečem jedna p.povídala..... toho si strašně vážíme, chápu dobře, že na vánoce jsme od vás dostali dárek ve formě naděje kdy budem moci opět využívat vaše skvělé fitness ...? 😉 no budem netrpělivě vyhlížet kdy zveřejníte datum a novou adresu ..."

25.7.16
29.11.19

**

To je ta podpora, které si nesmírně vážíme a nutí Nás k zamyšlení, aby jsme se vratili zpět ! A jako před lety, kdy jsme vybudovali, můžeme to tak nazvat, "fitness revoluci v severním regionu" ,že přineseme zase něco, co tu ještě nebylo..

FAQ:


1. Co se stalo ?

1. V posledních dnech docházelo k výpadkům energii, až byl výpadek trvalý, a proto se nedá nadále provozovat činnost sportoviště. >


2. Kde teď můžeme využít permanentku ?

Aktuálně jsou dvě možnosti, vyčkat na kompenzaci v podobě Našeho vstupního bonusu, po otevření na nové adrese, kde dostáváte automaticky to, co jste zakoupili ,tak ještě jednou navíc zdarma, a nebo požádat o zpětné vrácení s nárokem na vracení peněz.


3. Chci zpět peníze za permanentku !

3. Na to máte samozřejmně nárok, proplácení bude individuální. Nutností je předložení doklad o zaplacení, případě platby přes kartu, tak Bankovní výpis, a doklad totožnosti, zda jméno odpovídá držiteli! .


4. Kdy se zas otevře ?

4. Čekalo se na verdikt soudu a předložení všech dokukmentů, do té doby se nemohlo ani informovat, aby se neohrazila jedna nebo druhá strana ? .


5. Proč se neřešila situace dřív ?

5. Situace se řeší od července letošního roku, bohužel veškerá jednání selhala.


6. Co bude s dodavateli ?

.6. Snad pochopí, že to nevzniklo z Naší vůle a zavření provozu bylo prakticky ze dne na den, když už jsme usoudili, že několikátý den bez vody, kterou jsme náhrádně řešili, a tepla , že takový stav je již nadále neudržitelný..


7. Takže soudy, to je na dlouho ne ?

Nemůžeme podat podrobnější informace.


9. Proč se teda neotevře jinde jak se hlásilo?

Nechte se přepkvapit :) .


Ještě jednou se chceme omluvit Všem Našim zákazníkům, kamarádům a těm, které jsme motivovali k tomu začít u nás sportovat
Kontakt: deegym@deegym.com
Pokud máte ještě jiné dotazy směřujte na deegym@deegym.com "uvedený e-mail je přímo k majiteli"

Pokud máte zajímavý nápad či tip nebo jen přispět informací, co by Nám pomohla, též neváhejte kontaktovat na uvedeném e-mailu

This will display an animated GIF
Fénix zemře spálením sebe sama a opět se ze svého popela narodí....